14 діб

Вы маєте право повернути товар протягом 14 діб.

Товар належної якості, придбаний на Baby Bottle, можна повернути протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання.

Поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання і не був в експлуатації, за умови:

  • збереження його товарного вигляду і споживчих характеристик
  • відсутність слідів використання і забруднень
  • збереження пломб, ярликів, бірок, захисних плівок
  • збереження заводського маркування
  • цілісності, неушкодженості, збереження всіх частин індивідуальної (заводської) упаковки.

Покупець має можливість відмовитися від отримання і повернути товар через невідповідність замовлення або виявлення браку (дефекту, пошкодження товару) при отриманні замовлення.

Способи повернення товару

У відділеннях «Нова Пошта» або кур’єром.

Відправлення оплачує покупець. Вартість (тарифи) і умови відправки визначає перевізник. При оформленні повернення оціночна вартість товару, що повертається, повинна дорівнювати вартості, зазначеної в бланку замовлення.

Ви можете оформити повернення безкоштовно під час наступної адресної кур’єрської доставки (тільки для малогабаритних товарів)

Вартість послуги – згідно з тарифами перевізника. При оформленні повернення оціночна вартість товару, що повертається, повинна дорівнювати вартості, зазначеної в бланку замовлення

Зверніть увагу: якщо ви вкажете в способі оплати “Оплата при доставці”, ми не зможемо отримати посилку, і вона повертається відправнику.

Повернення коштів

Повернення коштів за товар здійснюється автоматично на банківську карту, з якої цей товар було оплачено. Кошти за товар, оплачений готівкою в терміналі або на касі , перераховуються за іншими вказаними реквізитами, при заповненні форми. Не рекомендується використовувати для повернення коштів банківську карту, відкриту для отримання заробітної плати, пенсій, стипендій або інших соціальних виплат, якщо товар, який повертається, ви оплачували не з цієї карти. Продавець та Адміністратор не несуть відповідальності за затримку надходження коштів чи інші негативні наслідки, пов`язані з обробкою вашим банком платежу, здійсненого на таку карту. Строк повернення коштів залежить від строку надходження товару на склад / відділення, згідно обраного вами способу повернення товару.

Термін повернення грошей залежить від способу повернення товару і обчислюється з моменту надходження товару* на склад / відділення Нової пошти

Терміни повернення грошових коштів за повернення:

Новою поштою:

При поверненні товару через відділення Нова Пошта або іншими кур’єрськими службами термін повернення становить 3-5 днів з моменту надходження товару на склад**.