• Забрати у відділені Нової Пошти
  • Доставка кур'єром

Способи доставки

    1. Доставка до відділень «Нова Пошта» по всій Україні

Вартість доставки товарів категорій одяг, взуття, аксесуари, дім, вагою до 10,00 кг., становить 70,00 грн.

Термін зберігання посилки у відділенні «Нова Пошта» – 5 робочих днів.

Передбачена можливість попередньої примірки та часткової оплати товарів із замовлення у відділенні «Нова Пошта». Якщо товар із замовлення не підійшов клієнту, можливе оформлення його повернення.

    2. Кур’єрська адресна доставка

Вартість кур’єрської доставки товарів категорій аксесуари, дім, вагою до 10,00 кг., становить 90,00 грн.

Для отримання відправлення достатньо мати при собі  оригінал паспорту громадянина України/закордонного паспорту.

За 30-60 хвилин до доставки, кур’єр Вам зателефонує.

Терміни доставки

Терміни доставки в середньому 2-5 днів. Товари відправляються упродовж 1-3 днів після замовлення. Якщо цей термін зміниться – менеджер надасть цю інформацію по телефону.

Отримання замовлення

Для отримання замовлення клієнту необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу. Дані одержувача повинні відповідати даним, зазначеним при оформленні замовлення.

При отриманні замовлення необхідно обов’язково перевірити його цілісність, комплектацію і зовнішній вигляд (відповідність замовлення, наявність дефектів).

У разі виявлення пошкодження товару, наявності дефектів, неповної комплектації замовлення, невідповідності товару замовлення необхідно відмовитися від його отримання, заповнивши заяву, вкладену в посилку та вказати дефект (недолік).

Якщо при отриманні клієнт не перевірив замовлення у відділенні, і вирішив надалі повернути товар, посилаючись на його пошкодження, зовнішній дефект (пляма, відсутність ґудзика та ін.), невідповідність замовлення або товар в замовленні з неповною комплектацією, “Baby Bottle” може відмовити в прийнятті повернення із-за неможливості встановити причину та момент виникнення пошкодження (недокомплект).

Якщо у клієнта виникнуть питання, можна звернутися в службу підтримки за детальною консультацією та допомогою.